Список лиц, имеющих признаки деятельности по привлечению денег от граждан и организаций | arainews.kz

Список лиц, имеющих признаки деятельности по привлечению денег от граждан и организаций

19

Список лиц*, имеющих признаки деятельности по привлечению денег
от граждан и организаций, с обещанием выплаты гарантированного дохода (имущественной выгоды), в том числе на действия которых в АРРФР поступали жалобы граждан

Компаниялар атауы / Наименование компании

Веб-сайт

1

«Secvision Limited» (Trading Teck) https://www.tradingteck.com/ru/

2

AdvanceStox (Malarkey Consulting Ltd) https://advancestox.com/

3

Apexcrypt Ltd https://apexcrypt.com/ru/

4

Avance.Fund сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

5

AxeCapital https://axecapital.systems/ru/

6

Azambusiness сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

7

Capital level http://capitallevel.com/

8

FinAxis http://www.finaxis.io/

9

Fin-case Ltd https://fin-case.com/?ru.about

10

Fincentra Ltd Trust Company Complex

https://fincentra.com/

11

Forex Optimum Group https://www.forexoptimum.com/ru

12

Global Alliance сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

13

Halykcompany http://halykcompany.com/

14

Histmo сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

15

Icon investing iconinvesting.com

16

Iinternational Version Financial Solution http://ivfinancialsolutions.com/

17

Infiniko Invest Trade Ltd https://infinikotrade.com/

18

Infiniko Superbinary https://www.superbinary.com/

19

Lab Finance http://lab-finance.com/

20

LBC-Capital https://www.lbccapital.ca/en/

21

Lime FX (Rest Soft Ltd) и Prometheus Ltd https://limefx.com/

22

MarketsSoft https://www.markets-soft.com/

23

Invest Absolut http://invest-absolut.com/

24

Maxi Markets Limited https://maximarkets.org/

25

Maxi Platinum Ltd http://770capital.com/

26

Oldix group kft http://oldix-group.com/

27

Pineda International SP http://www.pinedaint.com/

28

Prime Capitals https://prime-capitals.com/ru/

29

Raise Trade Ltd http://raise-trade.com/

30

Remaxima http://remaxima.com/ru/

31

Siriusfn http://ww1.siriusfn.com/

32

TBXCapital https://tbxcapital.com/

33

Terra Finance https://terra-finance.co/ru

34

TitanPro 500 http://ww12.titanpro500.com/

35

TraderKing https://traderking.cc/sign-in

36

Trading Times http://trading-times.com/

37

Umarkets (Prometheus Ltd) https://umarkets.net/

38

Waxx Capital Ltd http://waxx.capital/

39

Wexness Banc https://wexness.io/ru

40

Winmarkets http://winmarkets.co/

41

АО «Evroasia Global Investment» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

42

ТОО «Evropa Investment» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

43

Global Trade Investing http://ww1.globaltradeinvesting.com/

44

Max Capital Ltd https://finmaxbo.com/fr

45

Eurostandarte https://eurostandarte.com/ru

46

Pineda International SP ZOO http://www.pinedaint.com/

47

AxiomTrade сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

48

ABSystem https://absystem.pro/

49

TauruzFX https://tauruzfx.com/

50

Pinedalntl-trader (Pineda International SP.ZOO) https://eurostandarte.com

51

Finmax https://finmaxbo.com/fr

52

Prometheus Ltd сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

53

Xtrade.so https://XTrade.so/

54

Time Logic Ltd https://trading-times.com/

55

FinmaxFX https://finmaxf.com/ru

56

Insure Trade https://insure-trade.io/

57

Duo Stream Ltd сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

58

Nmarkets Limited https://www.npbfx.com/en/

59

Leorate ru.leorate.com

60

FX365 Ltd сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

61

Inter-lines Ltd http://inter-lines.com/

62

Fastrading https://www.fastrading.com/ru/

63

Капитал IT сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

64

C.Invest Hedge Fund https://cinvest.kz/

65

Opteck https://ru.opteck.biz/

66

Raise Trade https://raise-trade.com

67

Платформа Kaspi Trade сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

68

MarketCFD сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

69

Fianit сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

70

Платформа ООО «Газпроминвестхолдинг» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

71

Платформа «Каспий нефть» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

72

Icon investing https://iconinvesting.com/

73

Trust-Fx https://trust-fx.ru

74

Power Trend https://prtrend.org/

75

Alfa Trust сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

76

TX Global Ltd https://txglobal.com/ru

77

Ai Marketing сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

78

Investro + https://investo.fm/

79

LBL https://lblv.com/ru

80

X-ProTraiding www-xprotrading-com

81

S-Group сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

82

Terra-Luna сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

83

Godhome https: //godhome.club/

84

Kiexo http://kiexo.com/

85

ExantePro hhtp://platform.exante-pro.com/ru/register, https://platform.exanteplus.com/ru

86

Binance Capital Ltd https://binancecapital.net/

87

Simpleway https://simpleway.world/sign-in/

88

Dominanta Ltd https://dominantaltd.com/

89

Интернет проект — Торговая платформа БКС сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

90

YSB Ltd https://ysb.ltd/

91

Fxcrypto https://fx-crypto.org

92

Forex GB Net https ://forex.gb.net.ru

93

BCS BKTrust-Fx https://bcsbk.com/

94

Monographic Technologies Ltd https://www.monographictechnologies.com/index.php, https://gsaturateflower.ru/?sub2=35

95

Concord Invest https://concordinvest.ltd/ru

96

RTX Bank сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

97

Bullbearmarkets (BBM Trade) https://bullsbearstrades.com/ru

98

FiveringsCapital https: //manager.fiverings-capital.com

99

АО «L-Capital» https://l-capital.kz/

100

ТОО «BAI-QUAT» www.baiquat.kz

101

ТОО «L-Capital Finance» https://l-capitalfinance.kz/

102

«B2B Jewelry» https://b2bjewelry.global/

103

«MWR Life» www.mwrlife.com

104

«Выгодный депозит» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

105

«New Millennium Centre Ltd» newmilleniumcentre.com

106

«Richescompany» richescompany.info

107

«River Coins Limited» river-coins.com

108

ТОО «QI Trade Kazakhstan» qitrade.ltd

109

«World Business Consulting» wbc-corporation.com

110

«World trend strategies» wts-capital.com

111

«Сonfidence world group» cwg-properties.com

112

«HUBB (HUBB International)» hubb.kz

113

«Riviera imperial» (deluxe hotel spa) riviera-imperial.ru

114

«Asteco» asteco.com

115

Qnet Ltd (см. прим №1) qnet.com.ru, qnet.net

116

ТОО GB Capital сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

117

Unique Finance (ТОО «Unique Portfolio Central Asia») сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

118

Онлайн Инвестицонный Проект Биржа Инфест сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

119

For Life и BG Capital сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

120

My 20 dollar travel business сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

121

Life is good https://lifeisgood.company/

122

hermes-ltd https://hermes-ltd.com/

123

Alpha Lux Consulting сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

124

Astra Consulting agency www.astra-consulting.com

125

Rich Road Ltd http://richroad.org/

126

Компания Wall Street Invest Partners https://wsip.kz/

127

Компания Forex optimum https://www.forexoptimum.com/ru

128

Компания Hamilton сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

129

Компания E-XUN Asia Company Limited exun-gold.com

130

Компания Invest consulting Ltd сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

131

Компания ТОО Teletrade www.teletrade.kz

132

Компания Teletrade Consultants Limited https://www.teletrade.eu/

133

Компания Teletrade D.J. Limited https://my.teletrade-dj.com/

134

Проект Alpha Best Company сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

135

Интернет проект «Быстрый доход» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

136

Проект Growth of capital сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

137

Компания ТОО «Indigo 24 Evolution» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

138

Компания ТОО «EVOL» («Evolution corporation») сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

139

Интернет проект Астана Раушан касса айналымы сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

140

Компания ТОО «Investment Consulting agency» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

141

Корпоративный фонд «Отбасы және жастарды қолдау қоры» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

142

Интернет проект «Золото нации» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

143

Компания «OneCoin Ltd» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

144

Компания «OneLife Network Ltd» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

145

Проект «Dealshaker» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

146

Проект «Onelife» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

147

Компания FINIKO («Сyfron Сapital OÜ») finiko.ru, finiko.space, thefiniko.com

148

Проект Olive house group сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

149

Компания Mudarabah Capital сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

150

Компания ТОО «Astex kz» сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

151

Caspian Crocus https://caspiancrocus.kz/

152

Kok Play сайттың болуы туралы ақпарат жоқ / нет информации о наличии сайта

153

Marketpeak https://marketpeak.com/

154

Antares Limited https://antares.trade/

Пікір білдіріңіз

Your email address will not be published.